VNH2SP30 monster motor modul 30A
(1 vásárlói értékelés)
Erőteljes motormeghajtó akár 30A kimeneti áramerősséggel, számos biztonsági funkcióval ipari alkalmazásokhoz
6 készleten
Raktáron 6 db
Leírás
A VNH2SP30 meghajtó akár 14A folyamatos áramot is képes előállítani a kimeneten, és a modul akár 30A csúcsáramot is kibír. A modulon számos védelmi funkció található, mint például a túlpolaritás, magas/alacsony áramok és feszültségek, magas hőmérséklet elleni védelem. A meghajtó egyike a nagy rugalmassággal használható, robusztus moduloknak, és az ipari ágazatokban történő alkalmazásokra készült.
A modul logikai feszültsége 5V-os szinten van, a motorok akár 16V-ig is táplálhatók. A lapon található egy csap, amely lehetővé teszi a kimeneti áramszint szabályozását, így mikrokontrollerrel ellenőrizhető az eszköz állapota.
Műszaki adatok:
Logikai feszültség: 5V
Motor tápellátás: 16V
Gyakorlati folyamatos áram: 14A
Csúcsáram: 30A
Maximális PWM: 20 kHz
MOSFET ellenállás: 19mΩ
Védelem alacsony feszültségek, nagy áramok, hőmérséklet elle.
/VNH2SP30 monster motor modul 30A motor driver bridge h-bridge
További információk
Tömeg 12.4 g
Megjegyzés
A termék nem önállóan működő egység, szakértői összeszerelést igényel.
VNH2SP30 monster motor modul 30A termékről 1 értékelés