NRF24L01 2.4 GHz-es adatátviteli modul
(1 vásárlói értékelés)
Népszerű 2,4 GHz-es modul, amely akár 100 méteres adatátvitelre is képes
137 készleten
Raktáron 137 db
Leírás
Az NRF24L01 külső antenna nélkül akár 100 méteres távolságig képes adatokat továbbítani, egy modul egyszerre működik vevőként és adóként. A modult alacsony energiafogyasztás is jellemzi – teljes terhelésnél ~14mA, de általában jóval kevesebb (uA nagyságrendű). A modul integrált 2,4 GHz-es adóval, RF-szintetizátorral és BaseBand logikával rendelkezik, amely lehetővé teszi a nagy sebességű SPI felületet.
A modul ajánlott feszültsége 3,3V! A magasabb feszültségek károsíthatják a modult. Katalógusunkban megtalálható az NRF24L01 típus antennával vagy SMD kivitelben is. Kínálatunkban egy ehhez a modulhoz tervezett adaptert is talál, amely megkönnyíti a fejlesztési lapokhoz való csatlakoztatást.
Műszaki adatok:
Frekvencia: 2.4 GHz
Sebesség: állítható 250 kbps és 2mbps között
Moduláció: GFSK, 125 csatorna
Többpontos kommunikáció és frekvenciaugrás
Beépített CRC hibaészlelés
Fogyasztás: 1 uA kikapcsolási módban
Integrált antenna
/NRF24L01 2.4 GHz-es adatátviteli modul Népszerő 2.4 GHz-es modul, mely 100 méteres távolságból képes adatátvitelre wirelless
További információk
Tömeg 2.3 g
Oktatóanyag javaslatok
Megjegyzés
A termék nem önállóan működő egység, szakértői összeszerelést igényel.
NRF24L01 2.4 GHz-es adatátviteli modul termékről 1 értékelés