Léptetőmotor 42BYGH47-1704B
Léptetőmotor 1.68A és D tengellyel mindkét oldalon
15 készleten
Raktáron 15 db
Cikkszám: MOT584 Kategória:
Leírás
Nálunk fém tartó is szerepel a kínálatban. A motor meghosszabbított 110 mm-es D-tengellyel rendelkezik.
Műszaki adatok:
Típus: 42BYGH47-1704B
Lépésszög: 1.8 fok
Áram: 1.68 A, 0.55 Nm
Feszültség: 12V
Testmagasság: 47 mm
Tengely: 23 mm * 5 mm (D típus). 12 mm a másik oldalon
/ léptető d tengely motor léptető s motorcek
/Léptetőmotor 42BYGH47-1704B Léptetőmotor 1.68A és D tengellyel mindkét oldalon