Triac BTA12-600B AC terhelések kapcsolásához 600V 12A
Félvezető eszköz AC terhelés kapcsolásához
153 készleten
Raktáron 153 db
Leírás
A modul lehetővé teszi az AC terhelés 600V / 12A-ig történő kapcsolását egyenáram jellel. További információért javasoljuk az adatlap tanulmányozását.
A triac elvének magyarázatához ajánljuk a blogot. És egy chipnek TO-220 háza van.
Műszaki adatok:
Tápfeszültség: 600V
Ha: 12A
Igt @ 25 °C 50mA
/ triac ac BTA12-600B BTA12600B
/Triac BTA12-600B AC terhelés kapcsolás 600V 12A Félvezető AC terhelés kapcsolás
További információk
Tömeg 3 g
Értékelések
Még nincsenek értékelések.
Show only reviews in Magyar (0)
„Triac BTA12-600B AC terhelések kapcsolásához 600V 12A” értékelése elsőként