Panel wattmérő KWS-AC300 LCD kijelzővel
A készülék különféle mennyiségű váltakozó feszültséget mér – V, A, W, Wh, teljesítménytényezőt, időt
Törlés
Több variáció raktáron
Leírás
Kis paneles indukciós wattmérő színes LCD kijelzővel. Méri a váltakozó feszültséget, az áramot, a teljesítményt, a fogyasztást, a teljesítménytényezőt és külső érzékelővel a hőmérsékletet. Az üzemi feszültség tartomány 50V ~ 300V AC.
Műszaki adatok:
Feszültség mérési tartomány: 50 ~ 300V AC (felbontás 1V), pontosság 1%
Áram mérési tartomány: 0,00 ~ 99,99 A AC (felbontás 0,01 A)
Teljesítmény mérési tartomány: 0,01 ~ 30 kW (felbontás 0,01 W)
Fogyasztás mérési tartomány: 0,01-19999Wh, 10kWh-tól 9999kWh-ig
Teljesítmény mérési pontosság: 2%
Fogyasztás: kevesebb, mint 1W
A csomag tartalmaz még egy tekercset (100A-es változat) vagy egy sönt ellenállást / sönt (20A-es változat)
Méretek: 79 x 44 x 20,7 mm
További információk
Tömeg 80 g
Oktatóanyag javaslatok
A) https://www.youtube.com/watch?v=xz0AFovoXYE
Változat
100A, 20A