NRF24L01 PA / LNA 2.4 GHz-es modul antennával
Megbízható adó- és vételi modul akár egy kilométeres hatótávolsággal
100 készleten
Raktáron 100 db
Leírás
Figyelmeztetés! A modul ajánlott feszültsége 3,3V. Más feszültségek károsíthatják a modult. A logikai feszültség legfeljebb 5V, így a modulnak nem okoz gondot az Arduino-val való kommunikáció. A modul használatához valószínűleg szükség lesz az NRF24L01.h könyvtárra.
Műszaki adatok:
Üzemi feszültség: 3.0V – 3.6V
Maximális kimenet: 20 dBm
Maximális küldőáram: 115 mA
Maximális vételi áram: 45 mA
Kikapcsolási mód: 4.2 uA
Átviteli sebesség: 250KB/s – 2MB/s
Súly: 25 g
Méretek: 4.6 cm x 1.7 cm x 1.2 cm
/ adó-vevő vevő radio module  NRF24L01 PA / LNA 2.4 GHz-es antennamodul
További információk
Tömeg 13 g
Oktatóanyag javaslatok
A) http://www.instructables.com/id/Wireless-Remote-Using-24-Ghz-NRF24L01-Simple-Tutor/
Megjegyzés
A termék nem önállóan működő egység, szakértői összeszerelést igényel.
Értékelések
Még nincsenek értékelések.
Show only reviews in Magyar (0)
„NRF24L01 PA / LNA 2.4 GHz-es modul antennával” értékelése elsőként