Léptetőmotor Nema 17 42HB34F08AB
Megbízható léptetőmotor 3D nyomtatókhoz, CNC-hez vagy kamerarendszerekhez
26 készleten
Raktáron 26 db
Cikkszám: MOT540 Kategória:
Leírás
Nálunk fém tartó is szerepel a kínálatban.
Műszaki adatok:
Típus: 42HB34F08AB / 17HS3401
Lépésszög: 1.8 fok
Üzemi feszültség: 12V
Áram: 1.33 A / fázis
Ellenállás: 2.5 Ohm / fázis
Nyomaték: 22 N. cm
Indukció: 9.3 mH / fázis
Nyomaték: 2.8 kg.cm
Méretek: 42 x 42 x 34 mm, „D” tengely 21 x Ф 5 mm