Leléptető konverter LED kijelzővel MP23070N 3A
Buck konverter LED kijelzővel, a kimeneti feszültség gombokkal állítható
11 készleten
Raktáron 11 db
Cikkszám: ZDR651 Kategória:
Leírás
Feszültségátalakító lefelé, maximális kimeneti áram 3A-ig. A kimeneti feszültség a modul oldalán található két gombbal állítható be. A jobb gomb növeli a feszültséget, a bal gomb csökkenti (0.05 V pontosság).
Leírás:
Chip: MP23070N
Bemenet: 5 – 23V
Kimeneti feszültség: 1 – 16V
Kimeneti áram: 2A (3A lépés)
A modulhoz nem szállítunk akril borítás
/ step-down buck converter down konverter stepdown step down
/ Leléptető konverter LED vespivel MP23070N 3A Buck konverter LED vespivel, a ekumteti konverter gembökkal állítható
További információk
Tömeg 19 g
Értékelések
Még nincsenek értékelések.
„Leléptető konverter LED kijelzővel MP23070N 3A” értékelése elsőként